ARCHITEKTURA · LOKALITA · JEDINEČNOST

Residence Lipové sady

Prémiové bydlení na východ od Brna

O projektu

V současnosti náš největší projekt. Stavíme celou novou čtvrť s 27 rodinnými domy a 21 vila byty, spolu s dětskými hřištěm a parkem. Rodinné domy a přízemní byty mají zahradu, všechny obytné jednotky pak disponují terasou. Pokračujeme v naší snaze o šetrnější a ekologičtější bydlení – instalujeme okna s trojskly, podlahové topení a fotovoltaiku, na kterou poskytujeme záruku 25 let. Technologicky jsme opět o krok dál: pro stavbu jsme použili „spiroll“, železobetonovou stropní konstrukci, která díky své nízké váze nezatěžuje nadměrně stavbu a je známá svou dlouhou trvanlivostí. Pro absolutní soukromí stavíme z pálených akustických cihel – takže své sousedy uslyšíte, jen pokud opravdu budete chtít.

U každé stavby budou vlastní třídící boxy na domácí odpad a za každý postavený dům vysadíme v okolí 2-3 stromy.
Co vše získáváte...

Architektura

Každý dům má své důmyslné dispoziční řešení a navíc svoji vlastní terasu. To vše v dispozici 5+kk. Parkovací místa pro 2 osobní vozy jsou samozřejmostí. Dispozice bytových jednotek jsou pak od 2+kk, 3+kk až po 4+kk.
Promyšlené dispozice
Každý dům je vyřešen s dispozicí 5+kk a má svoji vlastní terasu, kde je zajištěno, že každá rodina má své naprosté soukromí. Vilabyty 2+kk a 3+kk disponují vlastní zahradou, vilabyty 4+kk pak úchvatnými terasami.
Nadčasová architektura
Lidé požadují soukromé bydlení. Projekt RESIDENCE LIPOVÉ SADY splňuje přání klientů, 27 domů a 21 vilabytů se totiž nachází v soukromém areálu, což zajišťuje nejvyšší nároky právě na soukromí.
Vaše auto v bezpečí
Všechny rodinné domy mají vždy parkování pro 2 vozy. Můžete si vybrat dům s garáží, nebo se stáním volným či krytým. U vilabytů si pak můžete zvolit mezi stáním volným, krytým nebo přímo s vlastní garáží.
Prémiové bydlení na východ u Brna. Jedinečné bydlení s harmonickou architekturou.