SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s.

Očekávaný výnos je v současnosti 8 až 10 % ročně

INVESTIČNÍ STRATEGIE SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s.

Financujeme výstavbu prémiových rezidenčních nemovitostí v regionech České republiky. Vyhledáváme exkluzivní lokality, kde budujeme nové, ekologicky efektivní nemovitosti pro soukromé bydlení, ale také celé komunity. Stavíme v okolí Brna, na jižní a střední Moravě, na Vysočině a rozrůstáme se do okolí Prahy. Investujte s námi. Nemovitosti jsou skvělou volbou pro diverzifikaci Vašeho investičního portfolia: ceny nemovitostí na českém trhu dlouhodobě rostou, což zvyšuje pravděpodobnost návratnosti Vaší investice a její výnosnosti. Očekávaný výnos je v současnosti 8 až 10 % ročně.
Odhadovaný výnos podléhá investičnímu riziku. Přestože prognózy vycházejí z důvodných předpokladů a zohledňují různé scénáře vývoje realitního trhu, nemusí vždy být spolehlivým ukazatelem budoucí výkonnosti fondu, Nejedná se proto o zaručený budoucí výnos.

PROČ INVESTOVAT DO FONDU

Spolehlivá investice
Za Vaše peníze se staví nemovitosti – reálná aktiva jsou skvělou volbou, jak ochránit své úspory před inflací.
Daňová optimalizace
Držíte-li akcie fondu tři roky, pak je výnos pro fyzické osoby osvobozen od daně z příjmu.
Zelené projekty
Záleží nám na životním prostředí a šetrnějším přístupu k bydlení – projekty, do kterých podfond investuje využívají technologické novinky a vybavení, které šetří nejen životní prostředí, ale je i ekonomicky efektivní.
Profesionální přístup
Skoro 30 let zkušeností ze stavebnictví a spolupráce s odborníky na realitní trh dává vašim penězům bezpečí.
Diverzifikace rizika
Vaše investice není vázána pouze na jeden stavební projekt – naše portfolio se neustále rozšiřuje, díky novým projektům po celé České republice.
Investor, který chce investovat do fondu SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s., rep. jeho podfondu, tak může učinit pouze v případě, že je kvalifikovaným investorem, jak stanový §272 zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech. Mezi požadavky, aby mohl být investor považován za kvalifikovaného investora, patří mimo jiné minimální vklad ve výši 1 000 000 Kč.

parametry fondu

Název fonduSOLID FOUNDATIONS SICAV a.s.
Název podfonduSOLID FOUNDATIONS Nemovitostní I podfond
Typ fondu a podfonduFond kvalifikovaných investorů
Zaměření fondu a podfonduInvestice do nemovitostí
Frekvence úpisu investičních akcií (IA)kdykoliv, bez časového omezení
Cenný papírinvestiční akcie
Veřejná obchodovatelnostne
Doba trvání fonduNa dobu neurčitou (od 3.10.2022)
Minimální investice klienta1 mil. Kč (pro § 272 odst. 1 písm. i) bod 2 Zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech)
Investiční horizont klienta5 let
Vstupní poplatekMax. 4%, výstupní poplatek v 1. roce 12%, ve 2. roce 10%, ve 3. roce 8%
Obhospodařovatel a administrátor fonduDELTA investiční společnost, a.s.
DepozitářCyrrus, a.s.
AuditorPKF APOGEO Audit, s.r.o.
Regulace a právní řádČeská národní banka a Česká republika
Zdanění výnosů fondu5%
Zdanění zisku akcionářů – fyzických osob15% při odkupu do 3 let, 0% při odkupu po 3 letech
SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s. získal oprávnění k činnosti fondu kvalifikovaných investorů zápisem do seznamu vedeného Českou národní bankou dne 3.10.2022.

SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s. je fond kvalifikovaných investorů. Investorem fondu se může stát výhradně kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech.

Fond SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s. je nesamosprávným fondem kvalifikovaných investorů s právní osobností, jehož statutárním orgánem je společnost DELTA investiční společnost, a.s., se sídlem Sokolovská 675/9, Karlín, 186 00 Praha, IČO 0323205, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 19885, jejímž prostřednictvím je fond obhospodařován a administrován. Činnost depozitáře zajišťuje Cyrrus, a.s.. Uvedené informace mají pouze informativní charakter a nepředstavují návrh na uzavření smlouvy nebo veřejnou nabídku podle ustanovení občanského zákoníku.

Dokumenty ke stažení

SOLID FOUNDATIONS Nemovitostní I podfond

Klíčové informace: