Díky svým zakladatelům profituje fond z partnerství s rodinnou firmou s mnohaletými zkušenostmi ze stavebnictví, realitního developmentu, prodeje a financí.

Jednotliví členové rodiny v těchto oborech nadále úspěšně podnikají. Společně investovali více než 100 milionů korun vlastního kapitálu, abych postavili pevné základy pro realitní fond, který bude Vaše peníze zhodnocovat tam, kde je největší poptávka – v nemovitostech pro rodiny.
SOLID FOUNDATIONS SICAV a.s. je fond kvalifikovaných investorů, který investuje do projektů nemovitostí a následného prodeje rodinných domů a bytů. Zaměřuje se na výstavbu ekologicky šetrných nemovitostí v regionech, kde je vysoká poptávka po soukromém bydlení.

Zakladatelé fondu

Iva Kykrychová
spoluzakladatelka fondu
Vystudovala ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně. Profesní zkušenosti získala na řídících pozicích ve finančních službách, firemním financování a controllingu v českých i zahraničních firmách. Dnes pracuje jako finanční ředitelka společnosti ALIV Development, která se zabývá financováním výstavby nemovitostí.
Aleš Kykrych
spoluzakladatel fondu
Jako jednatel a výkonný ředitel firmy Akystav, s.r.o. má rozsáhlé zkušenosti z realitního developmentu a stavebnictví. Podnikal rovněž v oblasti recyklace materiálů a dovozu recyklačních technologií z Turecka, Číny a Jižní Koreje. Rozvíjel rovněž obchodní aktivity v oblasti odívání a módy prostřednictvím franšíz známých zahraničních značek.

KontaKt

Máte zájem o více informací? Zavolejte nám, napište e-mail, nebo vyplňte kontaktní formulář.  
Adresa
Pražákova 1008/69
Brno, 639 00
Telefon
Zavolejte nám:
+420 233 342 430
email
Napište nám:
info@deltais.cz